KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012221
nr 1201 2221
Lasse Johnson
(1899-1992), Sverige
Oljemålning, "Festkväll Collioure". Signerad, daterad Collioure 1928. Olja på duk, 75x60 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:51:09
3/9 20:46:09
Lasse Johnson
Läs mer om Lasse Johnson